Docenten klassiek

Directie, theorie & compositie

Michiel Schuijer studieleider compositie, directie en muziektheorie
Erik van Lith coördinator directievakken

Nationale Master Orkestdirectie  
Ed Spanjaard hoofdvak
Jac van Steen hoofdvak
Kenneth Montgomery hoofdvak

orkestdirectie
Ed Spanjaard hoofdvak
Lucas Vis groepsles

koordirectie
Jos Vermunt vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Jos van Veldhoven uitvoeringspraktijk
Geert Berghs bijvak zang

directie harmonie/fanfare
Danny Oosterman vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak

theorie der muziek (hoofdvak)
John Koslovsky vakgroepvertegenwoordiger
Menno Dekker
Martijn Hooning
Job IJzerman
Paul Scheepers
Michiel Schuijer
Jaap Zwart

compositie
Jorrit Tamminga vakgroepvertegenwoordiger & elektronische compositie
Richard Ayres hoofdvak
Wim Henderickx hoofdvak
Willem Jeths hoofdvak
Joël Bons compositie, interculturele muziek, fundamentals
Jacob Slagter ensembleleiding
Theo Verbey instrumentatie
Rafael Reina hedendaagse muziek door niet-westerse technieken
Jos Zwaanenburg live-electronics, hedendaagse muziek door niet-westerse technieken

Harp

Erika Waardenburg vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Sandrine Chatron orkestspel & auditietraining

Gitaar & flamenco

Johannes Möller vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Lex Eisenhardt hoofdvak
Eric Vaarzon Morel flamenco
Hans Kunneman bijvak elektrische gitaar
Marion Schaap methodiek

Hout

Jan Kouwenhoven studieleider houtblazers

blokfluit
Jorge Isaac vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Erik Bosgraaf hoofdvak

panfluit
Matthijs Koene hoofdvak

fluit
Kersten McCall vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Vincent Cortvrint hoofdvak
Marieke Schneemann hoofdvak
Raymond Honing methodiek

hobo
Dorine Jansma vakgroepvertegenwoordiger, methodiek, vooropleiding, bijvak
Miriam Pastor Burgos hoofdvak
Ernest Rombout hoofdvak

klarinet/basklarinet
Hans Colbers vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Harmen de Boer hoofdvak
Erik van Deuren hoofdvak
Arno Piters hoofdvak

fagot
Jos de Lange vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Ronald Karten hoofdvak
Simon Van Holen hoofdvak & contrafagot
Gustavo Nuñez vaste gastdocent

saxofoon
Arno Bornkamp vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Willem van Merwijk methodiek, vooropleiding

Bas Pollard partijstudie houtblazers
Yaniv Nachum improvisatie blazers

Koper

Pierre Volders studieleider koper

hoorn
Herman Jeurissen vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Jasper de Waal hoofdvak (per 1 september 2018)
Laurens Woudenberg vaste gastdocent

trompet
Ad Welleman vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Theo Wolters hoofdvak

trombone
Pierre Volders vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Ben van Dijk hoofdvak bastrombone
Remko de Jager hoofdvak
Raymond Munnecom hoofdvak bastrombone
Jörgen van Rijen hoofdvak
Bart van Lier gastdocent
Daniel Lassalle vaste gastdocent baroktrombone

tuba
Perry Hoogendijk hoofdvak
Rodin Rosenthal euphonium

Slagwerk

Richard Jansen studieleider, vakgroepvertegenwoordiger, mallets, drums, methodiek
Mark Braafhart orkstslagwerk
Bence Major orkestslagwerk
Vincent Houdijk vibrafoon
Ramon Lormans marimba, vibrafoon, ensembles, methodiek
Rachel Zhang marimba, kamermuziek
Peter Prommel vibrafoon, marimba, repertoire
Nick Woud pauken
Arnold Marinissen ensembles
Marijn Korff de Gidts Afrikaans slagwerk & methodiek
Dominique Vleeshouwers assistent mallets
Nancy Zeltsman gastdocent

Strijkinstrumenten

Kees Koelmans studieleider strijkers

viool
Kees Koelmans vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Vera Beths hoofdvak
Peter Brunt hoofdvak
Ilya Grubert hoofdvak
Lex Korff de Gidts hoofdvak 
Johannes Leertouwer hoofdvak
Liviu Prunaru hoofdvak
Maria Milstein hoofdvak
Janet Krause orkestspel bachelor 
David Peralta Alegre orkestspel master
Marc Danel strijkkwartet
Wiesje Miedema methodiek
Tim Kliphuis improvisatie
Emma Breedveld bijvak viool

altviool
Francien Schatborn vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Marjolein Dispa hoofdvak
Nobuko Imai hoofdvak
Sven Arne Tepl hoofdvak
Richard Wolfe hoofdvak
Jürgen Kussmaul vaste gastdocent
Wiesje Miedema methodiek

cello
Maarten Mostert vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Dmitry Ferschtman hoofdvak
Gideon den Herder hoofdvak
Jeroen den Herder hoofdvak
Jelena Očić hoofdvak
Michael Stirling hoofdvak
Monique Heidema methodiek

contrabas
Olivier Thiery vakgroepvertegenwoordiger & hoofdvak
Peter Leerdam hoofdvak
Rick Stotijn hoofdvak
Ying Lai Green orkestspel

Toetsinstrumenten

David Kuyken studieleider

piano
David Kuyken hoofdvak & vakgroepvertegenwoordiger
Marcel Baudet hoofdvak
Willem Brons hoofdvak
Naum Grubert hoofdvak
Frank van de Laar hoofdvak
Frank Peters hoofdvak
Jan Wijn hoofdvak 
Ralph van Raat repertoirestudie 20e eeuw
Olga Pashchenko repertoirestudie fortepiano
Marc Pauwels methodiek
Menno Dekker keyboard musicianship

orgel
Pieter van Dijk vakgroepvertegenwoordiger, hoofdvak
Matthias Havinga hoofdvak
Louis Robilliard gastdocent
Miklós Spányi improvisatie en basso continuo
Gerben Gritter orgelbouw
Henny Heikens hymnologie, gemeentezang
Piet van der Heijden liturgie

hedendaags klavecimbel
Goska Isphording hoofdvak

accordeon
Marieke Hopman hoofdvak
Marko Kassl hoofdvak

Zang

Don Marrazzo studieleider zang, hoofdvak
Pierre Mak hoofdvak
Sasja Hunnego hoofdvak

Claron McFadden coaching modern repertoire & artist in residence
Alexander Oliver operaliteratuurklas
Selma Harkink methodiek
Flavio Aulino Italiaans
Valentina di Taranto Italiaans
Sára Gutvill Duits
Nathalie Doucet Frans
Floris Visser drama
Fajo Jansen fysieke theatertraining basisklas
Virag Deszö fysiek theater
Jean-Baptiste Milon liedklas
José Peeters Alexandertechniek
vacature houding en beweging

Bijvakken

bijvak piano
Marian Schutjens-Bouwhuis coördinator
Wouter Bergenhuizen  
Peter Besseling 
Wim Leising 
Marta Liébana  
Gert Jan Vermeulen
Matthijs Verschoor  

bijvak zang
Roswitha Bergmann instrumentalisten
Geert Berghs koordirectie

Onderwijskundige vakken & Ondernemerschapsprogramma

Marieke Oremus coördinator
Lolke van Diggelen
Aart-Jan van der Pol mastervak Building a successful professional practice

Muziek en gezondheid

n.t.b. coördinator
Annemarie Broekhuizen Alexandertechniek
n.t.b. houding & beweging, Feldenkrais
Doris Hochscheid Alexandertechniek, Body & mind
Hans Kunneman Flow on stage
Marja Mosk Body & mind
José Peeters Alexandertechniek

Studieloopbaanbegeleiding

Sweelinck Academie

Johannes Leertouwer studieleider

piano
Mila Baslawskaja  
Marcel Baudet  
Marianne Boer 
Nino Gvetadze

viool
Lex Korff de Gidts  
Johannes Leertouwer 
Sarah Kapustin 
Coosje Wijzenbeek 
Wiesje Miedema 

altviool
Judith Wijzenbeek

cello
Maarten Mostert 
Monique Heidema 

contrabas
Peter Leerdam

gitaar
Johannes Möller 
Eric Vaarzon Morel flamenco

harp
Erika Waardenburg

blokfluit
Hester Groenleer

fluit
Marieke Schneemann

hobo
Dorine Jansma

saxofoon
Willem van Merwijk

hoorn
Fokke van Heel 

trompet
n.t.b.

trombone
Remko de Jager

slagwerk - Percussion Friends
Maikel Claessens 
Vincent Houdijk 
Ramon Lormans  
Dominique Vleeshouwers

Martijn Hooning theorie
Gerben Gritter theorie
Ralf Pisters coördinator theorie
Miriam Burgers theorie en correpetitie viool
Jan Hoijtink correpetitie viool
Marta Liébana correpetitie strijkers
Vital Stahievitch correpetitie blazers 

Delen