Docenten jazz

Saxofoon

Jasper Blom coördinator
Ben van Gelder 
Simon Rigter  
Dick Oatts vaste gastdocent (Artist in Residence)
Leo Janssen techniek
David Kweksilber techniek
Marc Scholten techniek + bijvak klarinet
Jasper van Damme methodiek
Raymond Honing bijvak fluit

(Bas)klarinet

Joris Roelofs
Harmen de Boer klarinettechniek
Erik van Deuren basklarinettechniek
David Kweksilber techniek

Trompet

Jan Oosthof coördinator, lead-trumpet, techniek
Ruud Breuls  
Jarmo Hoogendijk  
Jan Wessels 
Terell Stafford vaste gastdocent (Artist in Residence)
Alex Sipiagin vaste gastdocent (Artist in Residence)
Jacco Groenendijk techniek
Erik Veldkamp techniek
Robbert Scherpenisse methodiek

Trombone

Martijn Sohier coördinator, techniek, methodiek
Bert Boeren 
Ilja Reijngoud
Nils Wogram vaste gastdocent (Artist in Residence)

Gitaar

Maarten van der Grinten coördinator
Reinier Baas 
Martijn van Iterson  
Jesse van Ruller   
Peter Bernstein vaste gastdocent (Artist in Residence)
Durk Hijma techniek, methodiek
Eric Vaarzon Morel flamenco

Piano

Karel Boehlee coördinator
Rob van Bavel  
Harmen Fraanje  
Hans Vroomans  
Matthijs Verschoor techniek
Gert-Jan Vermeulen techniek
Jaco Benckhuijsen methodiek

Contrabas

Frans van der Hoeven coördinator
Ruud Ouwehand  
John Clayton vaste gastdocent (Artist in Residence)
Ernst Glerum techniek + methodiek
Wilmar de Visser bijvak klassiek

Basgitaar

David de Marez Oyens coördinator, methodiek
Charly Angenois     
Theo de Jong  
Jeroen Vierdag + techniek
Lené te Voortwis + techniek

Slagwerk

Lucas van Merwijk coördinator
Marcel Serierse  
Martijn Vink  
Joost van Schaik gast docent
Yoran Vroom gast docent
Haye Jellema techniek
Joost Lijbaart techniek, methodiek

Percussie

hoofdvak
Lucas van Merwijk latin-drums, latin-percussie
Bart Fermie Braziliaanse percussie, latin-percussie, allround percussie, methodologie
Alper Kekec oriëntaalse percussie
Niti Ranjan Biswas tabla en Indiase percussie
Maguette Gueye Afrikaanse percussie

gastdocenten
Aly N’Diaye Rose
Moussé Pathé 
Roberto Quintero 
Luisito Quintero 
Roberto Vizcaino

Zang

Sylvi Lane coördinator
Lydia van Dam  
Humphrey Campbell    
Lilian Vieira Braziliaans
Sanna van Vliet improvisatie
Michelle Mallinger Engelse/Amerikaanse uitspraak
Eva Baggerman koren
David Linx vaste gastdocent (Artist in Residence)
Fay Claassen vaste gastdocent (vanaf september 2020)
Lieve Geuens techniek
Wiebe-Pier Cnossen techniek 
Isabel Mirallas Parellada techniek
Bodhi Sykora methodiek

Compositie/arrangeren

Bram Strijbis coördinator
Jurre Haanstra  
Henk Huizinga   
Walther Stuhlmacher harmonie en analyse klassiek
Paul Scheepers contrapunt
Jacob Slagter directie
Kaveh Vares instrumentatie

Theorie der muziek

Barbara Bleij coördinator, analyse, solfège, methodiek
Walther Stuhlmacher harmonie aan de piano
Henk Huizinga harmoniearrangeren
Paul Scheepers contrapunt

Theoretische vakken

algemene muziekleer
Bram Strijbis coördinatie

ATV (solfège, analyse, harmonie)
Barbara Bleij
Jan Faas
Henk Huizinga
Patrick Schenkius
Walther Stuhlmacher

arrangeren (bijvak)
Jaco Benckhuijsen pop
Eva Baggerman vocaal
Henk Huizinga octet en bigband
Dirk Keijzer basiscursus
Johan Plomp octet en bigband

gehoortraining
Johan Plomp
Patrick Schenkius
Walter Stuhlmacher 

harmonie aan de piano
Berend van den Berg
Örjan Graafmans
Dirk Keijzer
Walther Stuhlmacher

muziekgeschiedenis
Hans Mantel jazz
Loes Rusch klassiek

Muziekeducatie

Edwin Paarlberg coördinator
Jaco Benckhuijsen 
René Brijker
Sander van Maas
Bodhi Sykora
Diego Asenjo

Music business & career

Co de Kloet coördinator
Jaco Benckhuijsen
René Brijker
Joost Lijbaart
Tineke Postma
Bodhi Sykora

Studio & muziektechnologie

Lex Tanger
Attie Bauw
Martin van den Oetelaar

Masteronderzoek

Master-keuzevakken

Barbara Bleij coördinator
Reinier Baas 
Jasper Blom 
Jan Faas 
Harmen Fraanje
Ben van Gelder
Frans van der Hoeven 
Yuri Honing 
Martijn Honing
Henk Huizinga
Walter van de Leur
Yaniv Nachum 
Johan Plomp​​​​​​​
Joris Roelofs
Florian Ross

Ensembles

David de Marez Oyens coördinator
Sattar Al-Saadi
Eva Baggerman 
Rob van Bavel 
Jonas Bisquert 
Jasper Blom 
Jasper van Damme
Bart Fermie 
Harmen Fraanje 
Kristina Fuchs
Ernst Glerum
Maarten van der Grinten 
Achim Heine
Frans van der Hoeven 
Maarten Hogenhuis 
Yuri Honing 
Leo Janssen
Haye Jellema 
Danny van Kessel
Marijn Korff de Gidts
Debby Korfmacher 
David Kweksilber
Sylvi Lane
Abel Marcel
Juan Martinez 
Lucas van Merwijk
Michael Moore 
Yaniv Nachum 
Michiel Niemantsverdriet
Jan Oosthof 
Ruud Ouwehand 
Johan Plomp 
Tineke Postma  
Niti Ranjan Biswas  
Rafael Reina
Ilya Reijngoud
Simon Rigter
Joris Roelofs
Maurice Rugebregt
Jesse van Ruller 
Hernán Ruiz
Marc Scholten 
Martijn Sohier 
Eric Vaarzon Morel 
Erik Veldkamp
Lilian Vieira 
Sanna van Vliet
Lené te Voortwis 
Hans Vroomans 
Jos Zwaanenburg 

Junior Jazz College

Maartje Meijer coördinator

trompet
Robbert Scherpenisse
Niels Tausk

zang
Roos Jonker
Nina Rompa
Anna Serierse

basgitaar/contrabas
Charly Angenois

piano
Örjan Graafmans  
Folkert Oosterbeek

saxofoon
Simon Rigter

gitaar
Eran Har Even
Durk Hijma

drums
Joost Lijbaart
Yoran Vroom

gehoortraining
Dirk Keijzer
Edwin Paarlberg
Simon Rigter
Niels Tausk

koor
Erna auf der Haar

ensembles
Jasper van Damme  
Eran Har Even   
Bernard van Rossum
Niels Tausk 
Xavi Torres

Delen