Docenten jazz

Saxofoon

Jasper Blom coördinator
Ben van Gelder 
Simon Rigter  
Leo Janssen saxofoontechniek
David Kweksilber saxofoon- en klarinettechniek
Jasper van Damme methodiek
Dick Oatts vaste gastdocent (Artist in Residence)
Raymond Honing bijvak fluit
Marc Scholten techniek + bijvak klarinet

(Bas)klarinet

Joris Roelofs
Marc Scholten techniek, ensembles, didactiek
Harmen de Boer klarinettechniek klassiek
Erik van Deuren basklarinettechniek klassiek

Trompet

Jan Oosthof coördinator; lead-trumpet; techniek
Ruud Breuls  
Jarmo Hoogendijk  
Jan Wessels 
Terell Stafford vaste gastdocent (Artist in Residence)
Alex Sipiagin vaste gastdocent (Artist in Residence)
Robbert Scherpenisse methodiek

Trombone

Erik van Lier coördinator, bastrombone
Martijn Sohier coördinator, techniek
Bert Boeren 
Ilja Reijngoud
Jilt Jansma methodiek
Nils Wogram vaste gastdocent (Artist in Residence)
Martin van den Berg bastrombonetechniek

Gitaar

Maarten van der Grinten coördinator
Reinier Baas 
Martijn van Iterson  
Jesse van Ruller   
Peter Bernstein vaste gastdocent (Artist in Residence)
Durk Hijma techniek, methodiek
Eric Vaarzon Morel flamenco

Piano

Karel Boehlee coördinator
Rob van Bavel  
Harmen Fraanje  
Hans Vroomans  
Matthijs Verschoor techniek
Gert-Jan Vermeulen techniek
Jaco Benckhuijsen methodiek

Contrabas

Frans van der Hoeven coördinator
Ruud Ouwehand  
Ernst Glerum techniek + methodiek
John Clayton vaste gastdocent (Artist in Residence)
Wilmar de Visser bijvak klassiek

Basgitaar

Slagwerk

Lucas van Merwijk coördinator
Marcel Serierse  
Martijn Vink  
Haye Jellema techniek
Joost Lijbaart techniek, methodiek

Percussie

Bart Fermie  
Lucas van Merwijk  
Niti Ranjan Biswas tabla

Zang

Sylvi Lane coördinator
Lydia van Dam  
Humphrey Campbell    
Lilian Vieira Braziliaans
Sanna van Vliet improvisatie
Michelle Mallinger Engelse/Amerikaanse uitspraak
Eva Baggerman koren
David Linx vaste gastdocent (Artist in Residence)
Lieve Geuens techniek
Wiebe-Pier Cnossen techniek 
Isabel Mirallas Parellada techniek
Bodhi Sykora methodiek

Compositie/arrangeren

Bram Strijbis coördinator
Jurre Haanstra  
Henk Huizinga   
Theo Verbey instrumentatie
Walther Stuhlmacher harmonie en analyse klassiek
Paul Scheepers contrapunt
Jacob Slagter directie

Theorie der muziek

Barbara Bleij coördinator, analyse, solfège, methodiek
Walther Stuhlmacher harmonie aan de piano
Henk Huizinga harmoniearrangeren
Paul Scheepers contrapunt

Theoretische vakken

algemene muziekleer
Bram Strijbis coördinatie

ATV (solfège, analyse, harmonie)
Barbara Bleij
Jan Faas
Henk Huizinga
Patrick Schenkius
Walther Stuhlmacher

arrangeren (bijvak)
Henk Huizinga
Dirk Keijzer
Johan Plomp

gehoortraining
Johan Plomp
Patrick Schenkius
Walter Stuhlmacher 

harmonie aan de piano
Berend van den Berg
Örjan Graafmans
Dirk Keijzer
Walther Stuhlmacher

muziekgeschiedenis
Hans Mantel jazz
Walter van de Leur klassiek en jazz

Muziekeducatie

Edwin Paarlberg coördinator
Jaco Benckhuijsen 
René Brijker
Sander van Maas
Bodhi Sykora
Diego Asenjo

Music business & career

Co de Kloet coördinator
Jaco Benckhuijsen
René Brijker
Christian Pabst
Joost Lijbaart
Bodhi Sykora

Studio & muziektechnologie

Lex Tanger
Attie Bauw
Martin van den Oetelaar

Masteronderzoek

Master-keuzevakken

Reinier Baas
Barbara Bleij
Jasper Blom
Jan Faas
Harmen Fraanje
Frans van der Hoeven
Yuri Honing
Martijn Hooning
Henk Huizinga
Walter van de Leur
Yaniv Nachum
Johan Plomp
Joris Roelofs

Junior Jazz College

Maartje Meijer coördinator

trompet
Robbert Scherpenisse

trombone
Martijn Sohier

zang
Roos Jonker

basgitaar/contrabas
Charly Angenois

piano
Örjan Graafmans  
Folkert Oosterbeek

saxofoon
Simon Rigter

gitaar
Eran Har Even
Durk Hijma

drums
Joost Lijbaart

gehoortraining
Dirk Keijzer
Edwin Paarlberg
Niels Tausk

koor
Erna auf der Haar

ensembles
Jasper van Damme  
Maarten Hogenhuis 
Eran Har Even   
Bernard van Rossum
Niels Tausk 

Delen