Docenten jazz

Saxofoon

Jasper Blom coördinator
Ben van Gelder 
Simon Rigter  
Dick Oatts Artist in Residence
Benjamin Herman vaste gastdocent
Leo Janssen techniek
David Kweksilber techniek
Marc Scholten coördinator techniek + bijvak klarinet
Jasper van Damme methodiek
Raymond Honing bijvak fluit

(Bas)klarinet

Joris Roelofs coördinator
David Kweksilber techniek

Trompet

Erik Veldkamp coördinator, lead-trompet, techniek
Robbert Scherpenisse methodiek
Ruud Breuls  
Jarmo Hoogendijk  
Jan Wessels 
Terell Stafford Artist in Residence
Alex Sipiagin Artist in Residence
Jacco Groenendijk techniek

Trombone

Martijn Sohier coördinator, techniek, methodiek
Bert Boeren 
Ilja Reijngoud
Martin van den Berg bastrombone
Nils Wogram Artist in Residence

Gitaar

Maarten van der Grinten coördinator
Reinier Baas 
Martijn van Iterson  
Jesse van Ruller   
Peter Bernstein Artist in Residence
Durk Hijma techniek, methodiek
Eric Vaarzon Morel flamenco

Piano

Harmen Fraanje coördinator
Karel Boehlee
Rob van Bavel  
Hans Vroomans  
Gert-Jan Vermeulen techniek
Laurens de Man techniek
Jaco Benckhuijsen methodiek

Contrabas

Frans van der Hoeven coördinator
Ruud Ouwehand  
Clemens van der Feen
John Clayton Artist in Residence
Servaas Jessen techniek 

Basgitaar

David de Marez Oyens coördinator + methodiek
Glenn Gaddum Jr. 
Theo de Jong  
Phaedra Kwant
Jeroen Vierdag + techniek
Lené te Voortwis + techniek

Slagwerk

Lucas van Merwijk coördinator
Marcel Serierse  
Martijn Vink  
Yoran Vroom 
Mark Schilders 
Haye Jellema techniek
Joost Lijbaart techniek, methodiek

Percussie

hoofdvak
Lucas van Merwijk latin drums, latin percussie
Steven Brezet Braziliaanse percussie, latin percussie, allround percussie, methodologie
Alper Kekec oriëntaalse percussie
Niti Ranjan Biswas tabla en Indiase percussie
Maguette Gueye Afrikaanse percussie

gastdocenten
Aly N’Diaye Rose
Moussé Pathé 
Roberto Quintero 
Luisito Quintero 
Roberto Vizcaino

Zang

Lydia van Dam coördinator
Sylvi Lane
Humphrey Campbell    
David Linx vaste gastdocent 
Fay Claassen vaste gastdocent 
Wiebe-Pier Cnossen techniek 
Lieve Geuens techniek
Diana van der Bent techniek
Bodhi Sykora methodiek
Lilian Vieira Braziliaans
Sanna van Vliet improvisatie
Michelle Mallinger Engelse/Amerikaanse uitspraak
Eva Baggerman koren

Compositie/arrangeren

Johan Plomp coördinator, repetitiestrategieën
Rob Horsting
Henk Huizinga   
Miho Hazama vaste gastdocent
Walther Stuhlmacher harmonie en analyse klassiek
Barbara Bleij contrapunt
Jelle Verstraten instrumentatie

Theorie der muziek

Edwin Paarlberg coördinator
Barbara Bleij analyse, contrapunt, solfège, methodiek
Walther Stuhlmacher harmonie aan de piano
Henk Huizinga harmoniearrangeren

Theoretische vakken

Edwin Paarlberg coördinator

algemene muziekleer
Edwin Paarlberg

ATV (solfège, analyse, harmonie)
Barbara Bleij
Laurence Fish
Henk Huizinga
Edwin Paarlberg
Patrick Schenkius
Walther Stuhlmacher

arrangeren (bijvak)
Jaco Benckhuijsen pop
Eva Baggerman vocaal
Henk Huizinga octet en bigband
Dirk Keijzer basiscursus
Johan Plomp octet en bigband

gehoortraining
Johan Plomp
Patrick Schenkius
Walter Stuhlmacher 

harmonie aan de piano
Berend van den Berg
Örjan Graafmans
Dirk Keijzer
Walther Stuhlmacher

muziekgeschiedenis
Walter van der leur jazz
Loes Rusch klassiek en jazz

Muziekeducatie

Edwin Paarlberg coördinator
Jaco Benckhuijsen 
René Brijker
Sander van Maas
Bodhi Sykora
Diego Asenjo
Phaedra Kwant

Music Business & Career

Co de Kloet coördinator
Jaco Benckhuijsen
René Brijker
Joost Lijbaart
Tineke Postma
Kika Sprangers
Martine van Zelst

Studio & muziektechnologie

Ido Zilberman
Attie Bauw
Martin van den Oetelaar

Creative Jazz Writing

Master-keuzevakken

Ensembles

David de Marez Oyens coördinator
Sattar Al-Saadi
Eva Baggerman 
Rob van Bavel 
Marc Bischoff
Jonas Bisquert 
Jasper Blom 
Steven Brezet
Jasper van Damme
Juan Pablo Dobal
Clemens van der Feen  
Bart Fermie  
Harmen Fraanje 
Kristina Fuchs
Maarten van der Grinten 
Achim Heine
Frans van der Hoeven 
Yuri Honing 
Oscar Jan Hoogland
Leo Janssen
Haye Jellema 
Danny van Kessel
Marijn Korff de Gidts  
Debby Korfmacher  
David Kweksilber
Sylvi Lane
Hans Mantel
Juan Martinez 
Lucas van Merwijk
Michael Moore 
Yaniv Nachum 
Michiel Niemantsverdriet
Ruud Ouwehand 
Johan Plomp 
Tineke Postma  
Niti Ranjan Biswas  
Joyce Lou van Ras
Rafael Reina
Ilja Reijngoud
Simon Rigter
Joris Roelofs
Maurice Rugebregt
Jesse van Ruller 
Hernán Ruiz 
Marc Scholten 
Andys Skordis 
Martijn Sohier 
Eric Vaarzon Morel 
Erik Veldkamp
Lilian Vieira 
Sanna van Vliet
Lené te Voortwis 
Shishani Vranckx
Hans Vroomans 
Jos Zwaanenburg 

Junior Jazz College

Maartje Meijer programmacoördinator

trompet
Robbert Scherpenisse
Niels Tausk

zang
Roos Jonker
Nina Rompa
Anna Serierse

basgitaar
Phaedra Kwant

contrabas
Frans van der Hoeven

piano
Örjan Graafmans  
Folkert Oosterbeek

saxofoon
Simon Rigter

gitaar
Durk Hijma
Linus Eppinger

drums
Joost Lijbaart
Yoran Vroom

theorie & gehoortraining
Dirk Keijzer 
Simon Rigter 
Niels Tausk 

koor
Erna auf der Haar

ensembles
Jasper van Damme
Eran Har-Even   
Bernard van Rossum
Niels Tausk 
Xavi Torres

Delen