Programmaonderdelen

Programma Dutch National Opera Academy (DNOA)

Algemene informatie over het studieprogramma en mogelijkheid voor vragen, met:

Paul McNamara hoofd
Marjolein Niels coordinator
Manfred Kokmeijer productie

  • 12.30 - 13.15 Algemene informatie en Q&A
  • 14.30 - 15.15 Algemene informatie en Q&A

 

Programma Sweelinck Academie

Algemene informatie over het studieprogramma en mogelijkheid voor vragen, met:

David Kuyken hoofd
Daan Kortekaas coordinator

  • 14.30 - 15.15 Algemene informatie en Q&A

 

Programma Junior Jazz College

Algemene informatie over het studieprogramma en mogelijkheid voor vragen, met:

Maartje Meijer coordinator

  • 11.30 - 12.15 Algemene informatie en Q&A

 

Programma Studiesecretariaat

Informatie over aanmelding en toelating en mogelijkheid om vragen te stellen aan medewerkers van het studiesecretariaat:

Klassiek #1 = Strijkers, Harp, Gitaar, Oude Muziek, Slagwerk, Accordeon, DNOA en Jong Talent
Klassiek #2 = Koperblazers, Houtblazers, Toetsen, Zang, Directie, Compositie en Theorie Der Muziek  

  • 12.30 - 13.15 Afdeling Klassiek #1 - Saskia Aly & Judith Weusten
  • 12.30 - 13.15 Afdeling Klassiek #2 - Miranda Arends - Bolhoeve & Mirte van Gent
  • 12.30 - 13.15 Afdeling Jazz - Annemiek de Jager
  • 13.30 - 14.15 Afdeling Klassiek #1 - Saskia Aly & Judith Weusten
  • 13.30 - 14.15 Afdeling Klassiek #2 - Miranda Arends - Bolhoeve & Mirte van Gent
  • 13.30 - 14.15 Afdeling Jazz - Annemiek de Jager
  • 14.30 - 15.15 Afdeling Klassiek #1 - Saskia Aly & Judith Weusten
  • 14.30 - 15.15 Afdeling Klassiek #2 - Miranda Arends - Bolhoeve & Mirte van Gent
  • 14.30 - 15.15 Afdeling Jazz - Annemiek de Jager
  • 15.30 - 16.15 Afdeling Klassiek #1 - Saskia Aly & Judith Weusten
  • 15.30 - 16.15 Afdeling Klassiek #2 - Miranda Arends - Bolhoeve & Mirte van Gent
  • 15.30 - 16.15 Afdeling Jazz - Annemiek de Jager

Meet the students

Meet & ask met studenten van het CvA. Georganiseerd door studievereniging CODA.

  • 13.30 - 14.15 Meet and ask
  • 15.30 - 16.15 QUIZ

 

Delen