Programma Klassiek

Programmaoverzicht

11.30 - 12.15 & 14.30 - 15.15 Algemene informatie en Q&A
Algemene informatie over het studieprogramma en mogelijkheid voor vragen.

Okke Westdorp Adjunct-directeur;  hoofd Klassiek en Opleiding Docent Muziek
Dorine Jansma Studieadviseur

---

12.30 - 13.00 & 15.30 - 16.00 Meet & ask met Okke Westdorp hoofd Klassiek

---

Gelegenheid tot kennismaken met en vragen stellen aan docenten van verschillende afdelingen:

12.30 - 13.15 
Altviool, Blokfluit, Compositie, Fagot, Harp, Hoorn, Koordirectie, Piano (2x), Slagwerk (set-up), Trombone, Tuba/Euphonium, Viool, Zang  

13.30 - 14.15 
Altviool, Blokfluit, Compositie, Fagot, Harp, Hoorn, Composing for Film (MA), Piano (2x), Slagwerk (orkest), Trompet, Tuba/Euphonium, Viool, Zang  

14.30 - 15.15  
Cello, Compositie, Fluit, Hobo, MA profiel Contemporary Music, Orgel, Piano (2x), Saxofoon, Theorie Toelatingsexamen, Viool, Zang 

15.30 - 16.15   
Accordeon, Cello, Compositie, Creative Performance Lab, Fluit, Hobo, Klarinet, Piano (2x), Slagwerk (pitched percussion), Theorie Toelatingsexamen, Zang

Heb je een vraag voor een specifieke docent/vak niet vermeld op het programma?
Stuur een e-mail naar cva-projectbureauklassiek@ahk.nl en wij zorgen dat je vraag bij de juiste persoon terecht komt! 

Programma details

12.30 - 13.15 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
Altviool Sven Tepl
Blokfluit Jorge Isaac
Compositie Jorrit Tamminga, Willem Jeths, Wim Henderickx, Maya Verlaak, Meriç Artaç, Richard Ayres
Fagot Simon van Holen
Harp Gwyneth Wentink
Hoorn Jasper de Waal, José Luis Sogorb Jover
Koordirectie Jos Vermunt
Live Electronics (MA) Jos Zwaanenburg
Piano David Kuyken
Piano Frank van de Laar
Slagwerk (set-up) Arnold Marinissen
Trombone Pierre Volders
Tuba/euphonium Perry Hoogendijk, Rodin Rosendahl
Viool Kees Koelmans
Zang Don Marrazzo

13.30 - 14.15 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
Altviool Sven Tepl
Blokfluit Jorge Isaac
Compositie Jorrit Tamminga, Willem Jeths, Wim Henderickx, Maya Verlaak, Meriç Artaç, Richard Ayres
Fagot Simon van Holen
Harp Gwyneth Wentink
Hoorn Jasper de Waal, José Luis Sogorb Jover
MA Composing for Film Jurre Haanstra
Piano David Kuyken
Piano Frank van de Laar
Samenwerking CvA en UvA Michiel Schuijer
Slagwerk (orkest) Richard Jansen
Trompet Ad Welleman
Tuba/euphonium Perry Hoogendijk, Rodin Rosendahl
Viool Johannes Leertouwer
Zang Don Marrazzo

14.30 - 15.15 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
Cello Maarten Mostert, Jelena Ocic
Compositie Jorrit Tamminga, Willem Jeths, Wim Henderickx, Maya Verlaak, Meriç Artaç, Richard Ayres
Fluit Kersten McCall, Vincent Cortvrint
Hobo Ernest Rombout
MA Profile in Contemporary Music Arnold Marinissen
Orgel Pieter van Dijk
Piano Frank Peters
Piano Naum Grubert
Saxofoon Arno Bornkamp
Slagwerk (pauken) Nick Woud, Marc Aixa Siruana
Theorie-toelatingsexamen Q&A Ralf Pisters
Viool Eliot Lawson
Zang Sasja Hunnego

15.30 - 16.15 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
Accordeon Marieke Hopman
Cello Maarten Mostert, Jelena Ocic
Compositie Jorrit Tamminga, Willem Jeths, Wim Henderickx, Maya Verlaak, Meriç Artaç, Richard Ayres
Contrabas Olivier Thierry, Burak Marlali
Creative Performance Lab Arnold Marinissen
Fluit Kersten McCall, Vincent Cortvrint
Hobo Miriam Pastor Burgos
Klarinet Arno Piters
Piano Frank Peters
Piano Naum Grubert
Saxofoon Arno Bornkamp
Slagwerk (pitched percussion) Ramon Lormans, Rachel Xi Zhang
Theorie-toelatingsexamen Q&A Ralf Pisters
Zang Sasja Hunnego
Delen