Programma Klassiek

Programmaoverzicht

11.30 - 12.15 • Algemene informatie en Q&A
14.30 - 15.15
 
Algemene informatie over het studieprogramma en mogelijkheid tot vragen stellen.

Okke Westdorp Adjunct-directeur;  hoofd Klassiek en Opleiding Docent Muziek
Dorine Jansma Studieadviseur

---

13.15 - 13.45 • Meet & ask met Okke Westdorp hoofd Klassiek
15.15 - 15.45

---

Gelegenheid tot kennismaken met en vragen stellen aan docenten van verschillende afdelingen:

12.15 - 13.00 
trombone, dwarsfluit, klarinet, altviool, duoklas piano/strijkers, saxofoon, fagot, harp, hoorn, koordirectie, compositie, slagwerk, piano, zang, contrabas, Master Live Electonics

13.15 - 14.00 
trombone, orgel, altviool, viool, saxofoon, tuba/euphonium, harp, hoorn, orkestdirectie, compositie, slagwerk, piano, zang, contrabas

13.30 - 14.30
Master Composing for Film, Master Live Electronics

14.15 - 15.00  
blokfluit, jong talent (Sweelinck Academie), viool, trompet, hobo, muziektheorie & theoretisch toelatingsexamen, masterprofiel Hedendaagse Muziek, Creative Performance Lab, compositie, slagwerk, piano, zang, cello

15.15 - 16.00   
blokfluit, onderwijskundige vakken, ondernemerschap, gitaar, panfluit, hobo, fagot, muziektheorie & theoretisch toelatingsexamen, accordeon, compositie, slagwerk, piano, zang, cello

16.30 - 17.00
Academy for Musicology and Musicianship Amsterdam/Utrecht (AMMA), CvA Online

Heb je een vraag voor een specifieke docent of specifiek vak die niet vermeld staan op het programma?
Stuur een e-mail naar clara.brons@ahk.nl en wij zorgen dat je vraag bij de juiste persoon terechtkomt! 

Programmadetails

12.15 - 13.00 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
trombone Remko de Jager
klarinet Hans Colbers
dwarsfluit Kersten McCall & Vincent Cortvrint
altviool Francien Schatborn
duoklas piano/strijkers Robert Kulek (demo-les Daniël Leenders (viool) & Pieter Bogaert (piano))
saxofoon Arno Bornkamp
fagot Simon van Holen
harp Gwyneth Wentink
hoorn José Luis Sogorb Jover & Guillermo Núñez Rodríguez (student BA)
koordirectie Jos Vermunt
compositie Jorrit Tamminga, Meriç Artaç, Richard Ayres, Wim Henderickx, Willem Jeths, Maya Verlaak
slagwerk Arnold Marinissen
piano Frank van de Laar
zang Sasja Hunnego (presentaties/demo-les)           
piano David Kuyken
contrabas Olivier Thiery & Will Cravy (masterstudent)

13.15 - 14.00 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
trombone Pierre Volders
orgel Pieter van Dijk & Matthias Havinga & Anne Spink (bachelorstudent)
altviool Francien Schatborn
viool Peter Brunt
saxofoon Arno Bornkamp
tuba/euphonium Rodin Rosendahl & Stefan van der Wilt (bachelorstudent)
harp Gwyneth Wentink
hoorn Guillermo Núñez Rodríguez (student BA)
orkestdirectie Bas van Yperen (masterstudent), Drummado Wijnhamer (bachelorstudent)
compositie Jorrit Tamminga, Meriç Artaç, Richard Ayres, Wim Henderickx, Willem Jeths, Maya Verlaak
slagwerk Richard Jansen
piano Frank van de Laar
zang Sasja Hunnego & Arnold Marinissen (infosessie)
piano David Kuyken
contrabas Olivier Thiery & Will Cravy (masterstudent)

14.15 - 15.00 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
blokfluit Jorge Isaac
Jong Talent (Sweelinck Academie) David Kuyken & Daan Kortekaas
viool Eliot Lawson
trompet Ad Welleman
hobo Ernest Rombout & Aisling Casey
Theorie der Muziek & toelatingsexamen muziektheorie Q&A John Koslovsky
MA-profiel Nieuwe Muziek & Creative Performance Lab Arnold Marinissen
compositie Jorrit Tamminga/Meriç Artaç/Richard Ayres/Wim Henderickx/Willem Jeths/Maya Verlaak
slagwerk Ramon Lormans
piano Frank Peters
zang Jeanne-Michèle Charbonnet (presentaties/demo-les)
piano Hanna Shybayeva
cello Maarten Mostert

15.15 - 16.00 Vakgroepinformatie

SectieDocent(en)
blokfluit Jorge Isaac
onderwijskundige vakken & ondernemerschap Marieke Oremus
gitaar Izhar Elias
panfluit Matthijs Koene
hobo Ernest Rombout & Aisling Casey
Theorie der Muziek & toelatingsexamen muziektheorie Q&A John Koslovsky
accordeon Marieke Hopman
compositie Jorrit Tamminga, Meriç Artaç, Richard Ayres, Wim Henderickx, Willem Jeths, Maya Verlaak
slagwerk Rachel Xi Zhang
piano Frank Peters
zang Jeanne-Michèle Charbonnet & Arnold Marinissen (infosessie)
piano Hanna Shybayeva
cello Maarten Mostert
Delen