26.05.24, 11:30 uur
Klassiek: Duo Font Suaste
OBA de Hallen
26.05.24, 12:00 uur
Klassiek: Apollon Kalamenios (piano)
Openbare Bibliotheek Amsterdam
27.05.24, 19:30 uur
Pop | Maydays: NO SHOW
Melkweg
28.05.24, 19:30 uur
Pop | Maydays: CHANGE; Het nadeel van de twijfel
Melkweg
28.05.24, 21:30 uur
Jazz: Rough Diamonds | Anna Zavorina's String Quintet plus The Rabbits Flavia Escartin & Chiefs Condition (Mikolaj Tarczynski) 
Bimhuis
29.05.24, 19:00 uur
Klassiek: CvA Open Stage
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam
29.05.24, 19:30 uur
Pop | Maydays: POLDER MUSIC
Bitterzoet
29.05.24, 20:30 uur
Flamencoconcert: The Spanish Miles Davis
Paradiso Noord
31.05.24, 12:30 uur
Klassiek: Lunchconcert CvA Kamermuziek
TivoliVredenburg
31.05.24, 20:15 uur
Klassiek: Thalia Cook Hansen (sopraan) en Alex Wang (piano)
Kerkje van Markenbinnen
01.06.24, 14:30 uur
CvA Symfonieorkest | Try Out Uitreiking Willem Pijper Prijs/ Festival Dag in de Branding
Amare
02.06.24, 11:00 uur
Klassiek: Fiachra de Hora (viool)
Volkstuinvereniging Linnaeus
02.06.24, 11:30 uur
Klassiek: Oscar Sajous (tenor) & Joana Faria (gitaar)
Papagenohuis
02.06.24, 15:00 uur
Klassiek: Utkwintet
De Kleine kerk Duivendrecht
04.06.24, 12:15 uur
Klassiek: Ileana Termini (saxofoon), Youngjae Kim (piano)
AMC Stiltecentrum
04.06.24, 20:00 uur
Klassiek: Chi-Chun Chen (saxofoon) Jen-Hong Wu (saxofoon) Aina Font (saxofoon) Mathilde van der Meij (saxofoon) Joseph Moruzzi (saxofoon) Nonthapat Chaiviratnukul (saxofoon) Bernardo Pereira (saxofoon) Ileana Termini (saxofoon)
Vondelkerk
04.06.24, 21:30 uur
Jazz: Rough Diamonds | FI:LDS & Alice Leggett & Chaerin Im *Orchestra* 
Bimhuis
07.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | Oblivion
Q-Factory
09.06.24, 12:00 uur
Klassiek: Keith Ng (marimba)
Huis de Pinto
09.06.24, 12:00 uur
Klassiek: Kajetan Puczko (trompet), Ulilan Szymanska Pereira (viool) & Anna Nebaba (piano)
Huis van de Wijk Buitenveldert
11.06.24, 12:30 uur
Klassiek: Thalia Cook Hansen (sopraan) & Alex Wang (piano)
De Thomas
11.06.24, 21:30 uur
Jazz: Rough Diamonds | Federica Lorusso Quintet & Ton Felices Quartet 
Bimhuis
12.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | Core
Q-Factory
13.06.24, 12:15 uur
Klassiek: Haizea Trio: Neus Molero (clarinet), Anai Telletxea (oboe), Gita Vata (flute)
Kapelzaal VUmc ziekenhuis
13.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | Blow Up
Melkweg
13.06.24, 20:00 uur
Klassiek: Diana Sanz (cello), Alexandre Lutz (piano)
Ontmoetingskerk Haarlem-Schalkwijk
16.06.24, 11:30 uur
Klassiek: BellÉpoque Ensemble
Papagenohuis
18.06.24, 21:30 uur
Jazz: Rough Diamonds | Maarten Combrink Quintet & Micah Graves Band  
Bimhuis
19.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | (Dis)Connect
Nachbar
20.06.24, 15:00 uur
Klassiek: Matthijs van Delft (guitar), Eva Schockmel (guitar) , Bárbara Macedo (guitar), Kelly Johannes (guitar)
Oostergouw Verpleeghuis
21.06.24, 13:30 uur
Klassiek: Manon Leroux (cello), Odée Mertzweiller (guitar)
Embassy of the Free Mind
21.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | Heavy is The Night
Melkweg
23.06.24, 12:00 uur
Klassiek | Sweelinck Academie
Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam
25.06.24, 22:00 uur
Keep an Eye Summer Jazz Workshop
Bimhuis
26.06.24, 19:30 uur
Opera | Il ritorno d'Ulisse in patria
Amare
27.06.24, 19:00 uur
AEMA End Events | Fusion
Melkweg
27.06.24, 20:00 uur
Docent Muziek: Concert
Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam
28.06.24, 19:30 uur
Opera | Il ritorno d'Ulisse in patria
Amare
30.06.24, 11:30 uur
Klassiek: Huybrechts Duo: Nicola Stevenson (flute), May Bardsley (viola)
OBA de Hallen
30.06.24, 11:30 uur
Klassiek: Nicolás Bernáldez Gómez (piano)
Papagenohuis
30.06.24, 14:15 uur
Opera | Il ritorno d'Ulisse in patria
Amare